Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
Strona główna1 » Pojazdy dla dzieci2

Pojazdy dla dzieci

W naszym sklepie znajdą Państwo wyjątkowe pojazdy dla dzieci na akumulator. W ofercie dostępne są między innymi samochody, motocykle, quady oraz jeździki napędzane silnikami elektrycznymi.

Pojazdy elektryczne dla dzieci

Pojazdy dla dzieci na akumulator są doskonałą zabawką dla maluchów w różnym wieku. Każdy pojazd może być sterowany specjalnym pilotem, dzięki czemu rodzice mają pełną kontrolę nad jazdą pociechy. Pojazdy elektryczne dla dzieci to doskonały pomysł na prezent dla dziecka z okazji urodzin lub świąt. Asortyment jest tak szeroki, że bez problemu można dopasować coś do wieku i umiejętności pociechy.

Pojazdy dla dzieci na akumulator

W naszym asortymencie dostępne są nie tylko pojazdy na akumulator. Oferujemy także rowerki biegowe oraz wyposażone w pedały gokarty oraz traktory na których maluchy będą mogły spędzić wiele radosnych chwil. Wszystkie pojazdy na akumulator dostępne w naszym sklepie są wykonane ze szczególną starannością, dlatego pozwalają na bezpieczną zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Jak wybrać pojazd akumulatorowy – poradnik

Podczas wybierania pojazdów akumulatorowych dla dzieci warto zwrócić uwagę między innymi na pięciopunktowe pasy, dzięki którym maluchy będą miały zagwarantowane bezpieczeństwo w razie najechania na przeszkodę. Dużym udogodnieniem dla rodziców są piloty z systemem hamowania – dzięki nim możliwe jest zatrzymanie aut elektrycznych dla dzieci, nawet gdy pociechy nie chcą jeszcze z nich wysiąść. Dużym atutem zaawansowanych modeli jest pojemny silnik elektryczny oraz funkcja wolnego startu, dzięki której brzdąc nie ruszy gwałtownie. Dla cztero- lub pięciolatków najlepszym wyborem aut na akumulator będą samochody z dwoma silnikami, a dla dzieci młodszych lepsze są modele z pojedynczym.

Jeśli pociecha ma jeździć również wieczorami, dobrą propozycją są pojazdy wyposażone w światła – zarówno z przodu, jak i z tyłu aut dla dzieci powinny znajdować się lampki na akumulator, które rozświetlą drogę, zwiększając bezpieczeństwo malców po zmroku. Atrakcyjności modelom dodaje również możliwość podłączenia telefonu, dzięki której pociechy posłuchają swoich ulubionych przebojów. Wśród pojazdów dla dzieci na akumulator popularnością cieszą się także samochody z funkcją bujania – to rewelacyjne udogodnienie zwłaszcza dla najmłodszych, którzy będą mieli z jego powodu ogromną frajdę.